Fotoğraf: İBB İştirakler İletişim Koordinatörlüğü
29.07.2023 18:44:42 / Okunma Sayısı: 96

24 yaş altına ücretsiz konser

İstanbul Festivali, 6 Ağustos’a kadar Festival Park Yenikapı’da!

 

2022 yılında 1 milyon 140 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan, etkinlik dünyasına Türkiye’nin en uzun soluklu ve en geniş kapsamlı festivali olarak damgasını vuran İstanbul Festivali, bu sene de hafızalardan silinmeyecek bir festivale imza atıyor. 17 günde 36 sanatçının sahne alacağı festival, İBB Kültür AŞ iş birliğiyle Festival Park Yenikapı’da gerçekleşiyor.

17 gün boyunca Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının sahne alacağı, en ünlü gamer’ların katılacağı heyecan dolu espor turnuvalarına ev sahipliği yapacak olan; birbirinden eğlenceli gösteriler, yaratıcı çocuk atölyeleri, benzersiz lezzetler ve sahne şovlarının yer alacağı İstanbul Festivali, 21 Temmuz’da kapılarını açtı.

Türkiye’nin en büyük festival sahnesi, İstanbullulara unutulmaz bir yaz yaşatıyor

İstanbul Festivali sahnesi, kurulan 600 m2 led ekran teknolojisi ve iskele sistemi ile bugüne kadar Türkiye’de gerçekleşen özel festivaller arasındaki en büyük görüntü yüzeyine sahip sahne olma özelliğini taşıyor. İstanbul Festivali sahnesi 600’e yakın ışık ve 100’den fazla hoparlör kullanılarak en iyi şov ve ses kalitesi için uzman prodüksiyon ekipleri tarafından tasarlandı.

Yeme-içme alanları, çocuk oyun alanı ve atölyeler İstanbulluları bekliyor

İstanbul’un en sevilen ve en ünlü markalarından sokak lezzetlerine kadar pek çok seçenek, sıcak ve soğuk servislerle, 6.500 m2 alan üzerinde konumlandırılmış lezzetler alanında, gün boyu süren eğlencenin mola noktaları yer alıyor.

Bilim, sanat, doğa, yemek atölyelerinden, oyun parkurlarına ve makinelerine 1.100 m2 alanda, her yaştan çocuğun ilgisini çekecek, yaratıcılığını geliştirecek en renkli etkinlikler İstanbul Festivali’nde!

Koltuk Senin uygulaması İstanbul Festivali’nde!

Birbirinden değerli isimlerin müzikseverlerle buluştuğu festivalde, Kültür AŞ’nin 24 yaş ve altı gençlerin etkinliklere ücretsiz katılmalarına imkân sağlayan Koltuk Senin uygulaması da geçerli. Gençler her konserde belirli kontenjan dahilinde etkinliklere ücretsiz giriş sağlıyorlar.

Radar İstanbul’u indir; İstanbul Kitapçısı’nda geçerli %20 indirim kodunu al!

Alanda Kültür AŞ tarafından geliştirilen; şehrin kültür sanat platformu Radar İstanbul uygulamasının standı da yer alıyor. Radar İstanbul uygulamasını indirip standa gelen herkese İstanbul Kitapçısı'ndan %20 indirim veriliyor. Alanda konumlandırılan İstanbul Kitapçısı standında ise kitap, hediyelik eşya ve IST Collection ürünlerinin satışı gerçekleştiriliyor.

Neafoni Haber Merkezi

0 Yorum Yapılmış

Habere Yorum Yap

İlgili Haberler
Neafoni haber / 12.05.2024 22:59:03
Osman Şahin kimdir?
Neafoni haber / 13.05.2024 00:32:31
Muhammed Huzeyfe Onur kimdir?
Neafoni haber / 24.05.2024 21:57:16
Aylin Muhtar’ın ot diplomasisi!
Neafoni haber / 12.05.2024 22:18:02
Hasan Ali Kurt kimdir?

© Neafoni HABER. Tüm Hakları Saklıdır. Haberlerimiz Kaynak Gösterilerek Kullanılabilir